загрузка...


Ісмаїл змушений покинути рідні місця і переїхати в Данію, щоб тут постаратися побудувати благополучну, безпечне життя. Однак два роки перебування в чужій країні супроводжуються суцільними невдачами. Іноземець, який не має громадянства, влаштуватися не може на постійну, добре оплачувану роботу. Йому доводиться підробляти вантажником, щоб добути трохи грошей на харчування. Для виправлення жалюгідного становища, є єдиний доступний спосіб, потрібно одружуватися на корінний данці, щоб знайти законні права на отримання статусу громадянина і нормалізувати неприємну ситуацію.

Іранець приступає до пошуків підходящої кандидатури, проте терпить низку невдач, проявляючи надмірну наполегливість, намагаючись зав’язати серйозні взаємини з дівчатами. Одна претендентка була вкрай обурена і трохи налякана нахабством напористого залицяльника, інша виявилася психічно неврівноваженою особою, яка вчинила самогубство. Одного разу доля вирішила проявити поблажливість і піднести приємний сюрприз у вигляді знайомства з чарівною Сарою.

Батьки нової пасії були іранцями, що на благополучний результат обнадіювало. Тепер виникає нова проблема, коли доводиться приховувати темні секрети з минулого. Фільм Спокусник (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мілад Алами
В ролях: Хассан Ель Сайед, Ельміра Арикан, Ларс Брюгманн, Сусан Таслими, Dan Boie Kratfeldt, Austa Lea Jespersen, Амалія Линдегард, Ardalan Esmaili, Стайн Фішер Крістенсен, Soho Rezanejad

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress