загрузка...


Каспар Лайнен – кваліфікований юрист, який працює адвокатом. Нещодавно він зіткнувся з непростою справою. Ему необхідно організувати захист клієнта-італійця, який убив ненавмисно престарілого німця-підприємця. Вчинивши страшний злочин, Колліні самостійно прийшов в поліцію, розповівши добровільно про трагічну випадковість. Він не намагався сховатися, але не розповідав подробиць, відмовчуючись на питання слідчого, який бажає з’ясувати причини раптової агресії, що завершилася сумним чином. Не бажав обвинувачений бути відвертим і зі своїм захисником.

Каспар опинився в скрутній ситуації, не знаючи, яким чином побудувати захист прихованого клієнта. Він повинен ставитися неупереджено до підзахисного, що дуже складно зробити, оскільки жертв опинився чоловік, у внучку якого в юності був закоханий адвокат. Йому не вдалося налагодити з дівчиною романтичні взаємини, але залишилися приємні спогади про пережиті моменти першої закоханості.

Юристу доводиться самостійно зайнятися пошуками інформації, потрібної для успішного завершення дивної справи. З’ясовується, що ситуація спровокована подіями воєнного часу. Фільм Справа Коллини (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марко Кройцпайнтнер
В ролях: Франко Неро, Олександра Марія Лара, Янніс Нивенер, Еліас Ембарек, Стефано Кассетті, Ханнес Вегенер, Хайнер Лаутербах, Pia Stutzenstein, Манфред Цапатка, Алессандро Баччини

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress