загрузка...


Як живуть безжурні Індійські хлопці далеко від Батьківщини — в галасливому і респектабельному Лондоні? Зовсім навіть непогано. Один з них має власний успішний бізнес, інший, під виглядом «дуже цінного співробітника», користується грошима багатого приятеля – з повної згоди останнього. Однак загальний спад в економіці диктує свої умови. І одного разу улюблена «годівниця» для недоучившегося нероба Джеррі прикривається. Він залишається без грошей і з безрадісною перспективою втратити улюбленого прийомного сина.

Навіть коштів його приятеля Ніка тепер не вистачає на колишнє безтурботне життя, адже ціни за квартиру і їжу ростуть не по днях, а по годинах. Нерозлучні друзі у фільмі «Справжні індійські хлопці» намагаються не впадати у відчай і думають, де б ще їм можна було заробити. Ідеї їм приходять вельми несподівані, одна оригінальніше інший. Наприклад, організувати «чоловічий супровід» для багатих клієнток.

Работенка ця, звичайно, не курна, прибуткова і досить весела, але що буде, якщо про неї дізнається улюблена дівчина Ніка, на якій він збирається одружитися? Фільм Справжні індійські хлопці (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рохіт Дхаван
В ролях: Акшай Кумар, Джон Абрахам, Діпіка Падукон, Чітрангада Сінгх, Санджай Датт, Метью Джеймс Едж, Атул Шарму, Бруна Абдалах, Клер Ештон, Шехар Бассі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress