загрузка...


З перших хвилин показу фільму ми переносимося з дин з варіант того, яким буде наша найближче майбутнє. Головною героїнею американської короткометражної драми виступає молода дівчина. Вона аніматор і робить все, щоб робота приносила їй радість. Отримавши запрошення на роботу її мрії, героїня не могла перестати світитися від щастя і повторювати, що нарешті-то успіх обернувся до неї обличчям. Ейфорія тривала рівно до того моменту, поки вона не впізнала, як насправді проходить весь творчий процес зі створення фільмів.

Реальність шокувала дівчину, більш того, тепер початківець аніматор в сум’ятті і в розгубленості від того, чи варто їй продовжувати цим займатися. Опинившись перед таким непростим вибором, дівчина знову усвідомила всю тягар реальності і буття. Який вибір вона зробить і як складеться її подальша життя? Фільм Справжні художники (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Передбачити розвиток сюжету непросто, але від того перегляд стає лише більш захоплююче. Картину можна подивитися онлайн, при цьому не витрачаючи свій час на реєстрацію. І є це все абсолютно безкоштовно…

Режисер: Камео Вуд
В ролях: Темлін Томіта, Тіффані Хайнс, Конні Секріст, Natalie Conneely, Sammy Wegent, Lili Schafer

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress