загрузка...


Багато років тому дівчина разом зі своїм батьком потрапила в аварію. Чоловікові вдалося врятувати доньку, сам же він загинув і після цього її життя перетворилося на кошмар. Мама дівчинки постійно звинувачувала її в події і лише змушувала я ще більше страждати. До того ж із-за того, що кістки на нозі неправильно зрослися дівчину чекала ампутація і цей теж в свою чергу дуже сильно позначалося на ній. Їй було дуже складно справлятися з труднощами вона переживала дуже, а таке ставлення матері лише добивало її. Дівчинка мріяла звести рахунки з життям і нарешті забути про цей кошмар.

Нова спроба розпрощатися з життям виявилася невдалою і вона вижила. У теж час вона завжди мріяла про прекрасного принца, який нарешті зміг би з’явиться в її життя і змінити все на краще. Тільки як би вона не старалася, вона не була впевнена, що дійсно когось зможе полюбити, після всього, з чим їй довелося зіткнутися. Але у долі, як завжди, зовсім інші плани щодо нашого життя і вона готується внести свої корективи.

Як же насправді складеться життя дівчинки і зможе вона ще відшукати своє справжнє щастя або ж в її житті буде відбуватися тільки ще більше неприємностей? Фільм Справжня любов (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Станіслав Мареев
В ролях: Тетяна Федоровська, Ігор Ліфанов, Олександр Баширов, Ганна Лутцева, Сергій Русскін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress