Фільм Спроба (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фермер Греді Лі-молодший ніколи не був одружений, у нього немає дітей і родичів. В юності він позбувся матері, а після втратив і батька, який потрапив в автокатастрофу разом з другою дружиною. Про Греді подбав кращий друг його батька, давши таким чином хлопчикові дах і зберігши земельні угіддя покійного товариша. Після всього пережитого молодий чоловік зрозумів, що втратив дуже багато близьких, а тому не прагнув заводити сім’ю, щоб не переживати біль самотності знову. Йому цілком вистачає ферми і роботи на господарстві.

В один з днів Греді знаходить старі рукописи батька і розробки машини, здатної виробляти магнітну електрику. Створення такого двигуна значно прискорить ріст рослин і врятує тяжке становище ферми, однак плани на створення диво-апарату скасовуються. Фільм Спроба (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Греді викликає до себе адвокат і повідомляє про те, що з цього дня фермер-затворник стає опікуном 6-річного племінника. Звикаючи до нової ролі вихователя, чоловік зауважує, що його маленький підопічний надзвичайно обдарований хлопчик.

Режисер: Сонні Марлер
Актори: Клейн Кроуфорд, Крістіан Кейн, Уілмер Калдерон, Colt Crawford, Randy Smith


загрузка...