Фільм Старі фотографії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня відвідує свою бабусю на літніх канікулах. Молода дівчина впевнена, що фотографія може стати справою всього її життя. Тому коли в купі старих речей і мотлоху вона виявляє старовинний фотоапарат, її щастю немає меж. Героїня проявляє фотографії і відтворює картину життя своєї бабусі, збираючи пам’ятні моменти воєдино. Щоб дізнатися історію знімків детальніше, внучка просить бабусю розповісти їй про те, хто зображений на фото. Так героїня розплутує старі таємниці і відкриває сімейні секрети.

Дівчина дізнається правду про свого батька, який змушений був покинути свою кохану – мати героїні. Внучка дізнається від бабусі і про несподіване родича, про який вона не чула раніше. А коли цей родич приїжджає до бабусі особисто, героїня закохується в його сина. Фільм Старі фотографії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але один з місцевих хлопців вже дуже давно доглядає за героїнею і сподівається на взаємність, використовуючи будь-яку можливість заробити прихильність коханої.

Режисер: Мелані Мейрон
В ролях: Бретт Дір, Брук Едамс, Пайпер Лорі, Шеннон Коллис, Емілі Бальдони, Макс Адлер


загрузка...