Четверо хлопчаків познайомилися ще в дитинстві і були довгий час разом. Через багато років Педді, Біллі, Арчі і Сем вже не так близькі. В даний момент вони кардинально не співпадають по стилю і способу життя. Але коли Біллі повідомляє друзям про майбутнє весілля з жінкою значно молодші за нього, інші троє після недовгих умовлянь погоджуються приєднатися до нього в Лас-Вегасі, для святкування парубочого — останньої вільної вечірки переконаного холостяка. Втікши від дітей, зробивши запас валідолу та інших лікарських засобів, вони відправляються на зустріч один з одним і пригодами.

І хоча всі четверо усвідомлюють, що вечірки, алкоголь і молоденькі дівчата – це вже не для них, втриматись від спокус у місті пороку їм не вдасться. Фільм Starперцы (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У цій подорожі вони надолужать усе, що втратили за роки спокійного життя, дізнаються багато нового про сучасних вечірках і розвагах, навчаться речей, про існування яких раніше навіть не чули, а головне відродять колишню дружбу!

Режисер: Джон Тертелтауб
В ролях: Майкл Дуглас, Роберт Де Ніро, Морган Фріман, Кевін Клайн, Мері Стінберген, Джеррі Феррара, Романі Малко, Роджер Барт, Джоанна Глісон, Майкл Або

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress