Фільм Статус: Вільний (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Микита і Афіна красива пара, яку багато хто вважає просто ідеальною, і навіть ставлять у приклад. Про них всі говорять, що це просто неймовірна любов, яка буде завжди, що їм не треба слів, так як у них чудове взаєморозуміння. Але насправді все не так, і всі їхні стосунки тримаються лише за Микита, адже Афіна вже давно нічого не відчуває до хлопця, і можна сказати, що він її практично не цікавить, вона не бачить з ним ніякого майбутнього. І ось одного разу, вона говорить Микиті, що бажає піти від нього до іншого чоловіка, якому 40 років, і він працює стоматологом.

Спочатку він не повірив свої вухам і сприйняв це як невдалий жарт. Але дівчина була рішуча, швидко збирає всі свої речі і йде з дому, де вони щасливо жили. У цей момент Микита дає клятву для Афіни, що поверне її рівно за тиждень, і тепер йому треба гризти землю, і зібрати всі сили в кулак, щоб реалізувати свою обіцянку. Як він буде діяти, поки що не зрозуміло, але ясно одне, що це буде найвеселіший тиждень в життя цієї молодої пари.

Чим же закінчиться вся ця історія? Чи зуміє хлопець повернути любов своєї жінки? Або махне на все рукою, і спробує її забути? Фільм Статус: Вільний (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Павло Румінов
В ролях: Данило Козловський, Єлизавета Боярська, Володимир Селезньов, Ігор Войнаровський, Наталія Анісімова, Пауліна Андрєєва, Надія Звенигородська, Мілош Румінов, Михайло Крилов, Катрін Ассі


загрузка...