Одного разу трапляється момент, коли вік не дозволяє працювати на колишній посаді. Таке явище ще називають виходом на пенсію. Фільм «Стажист» про сімдесятирічного вдівця і колишнього офісного працівника Бене Уіттакера, який після виходу на пенсію не захотів сидіти вдома, дивитися телевізор і читати газети до кінця життя, так як не відчуває себе старим. Чоловік вирушив на пошуки роботи, він пробувався на різні вакансії і одного разу, о диво, його беруть на роботи, правда, поки тільки на випробувальний термін. Його нова начальниця, Джул Остін, колись створила маленький інтернет–магазину модного одягу прямо в своїй кухні.

Однак, через деякий час, вона вже конкурувала з багатьма бізнес леді. Коли розширився бізнес, Джул стало важко з ним справлятися, так як замовлення приходили нереально великим потоком. Новоспечена кар’єристка набрала великий штат нових співробітників, уклала масу вигідних контрактів і повністю з головою занурилося в роботу. Це викликало велике обурення у чоловіка Джул, так як дружина цілодобово проводить на роботі, і зовсім не приділяє увагу своїй родині, адже у їх дочки зараз важкий підлітковий період. Що б як то розвантажити себе, Остін дала оголошення про пошук помічника.

Саме тут і зійшлися шляхи наших героїв. І ось вже не молодий чоловік стає менеджером в магазині модного одягу. Чи звикне Джул Остін до впертого, буркотливого і амбітного співробітника? Фільм Стажист (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ненсі Маєрс
В ролях: Роберт Де Ніро, Енн Хетеуей, Рене Руссо, Андерс Пагорб, ДжоДжо Кушнер, Ендрю Рэннеллс, Адам Дівайн, Зак Перлман, Джейсон Орлі, Христина Шерер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress