Фільм Стефан Цвейг (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії драматичної картини починають закручуватися в розпал Другої Світової Війни. Весь світ у вогні, а люди в паніці, майбутнє здається знедоленим скоєно безперспективним і трагічним. Кожен намагається зрозуміти, як можна вижити при таких скрутних обставинах. Творча каста людей прагнути залишити континент, щоб уберегти власні шкури. Хтось прагнути відмовитися виявитися в державах, які ще не охоплені всепоглинаючої війною, а хтось мандрує по Європі, намагаючись врятуватися від переслідування.

В рядах подібних особистостей виявився ключовою персонаж. Він має намір якомога скоріше забратися з Австрії, і відправиться в Англію. Однак не знайшовши там укриття, він вирішує поїхати в США, але і тут усвідомивши, що бажає знайти більш мирний і мальовниче містечко, Стефан їде і перебирається до Бразилії. Разом зі своєю коханою він осідає в Ріо. Країна подобається молодому письменнику до божевілля, і він починає цілодобово безперервно проводити тут дослідження.

Чоловік буквально поглинений кожним куточком цих місць, але, незважаючи на це, він все ще серцем і розумом не може розлучитися з батьківщиною, яка нині охоплені полум’ям війни. Фільм Стефан Цвейг (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марія Шрадер
В ролях: Томас Лемаркус, Барбара Зукова, Йозеф Хадер, Чарлі Хюбнер, Ленн Кудрявицки, Христина ду Рего, Іван Шведов, Харві Фрідман, Мануель Кортес, Ніколау Брейнер


загрузка...