Фільм Стен і Оллі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Глядачі бувають цікавими, їм цікаве життя улюблених артистів. Всі хочуть знати відповідь на питання які відносини насправді пов’язують зірок. Так було завжди і 50 років тому і сьогодні, змінюються тільки імена. У центрі цієї картини виявляється знаменитий дует, що складається з Стена Лорела і Олівера Харді. Дует цих артистів вважався одним з найуспішніших в історії американського кінематографа. Вони веселили свою публіку, і були за це винагороджені любов’ю. Практично завжди імена головних героїв на афішах означали касовий успіх картини. Вони здавалися такими різними, але при цьому ідеально виглядали в кадрі.

До 1940 року вони знімалися в основному в кіно, але з середини десятиліття, герої залишають цей шлях для того, щоб виступати живемо для публіки. Картина розповість які ж насправді відносини були між цими двома людьми. Фільм Стен і Оллі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи так просто смішити публіку, коли ти насправді є найпростішою людиною зі своїми проблемами і турботами. Бути знаменитістю не просто, адже популярність тисне, і люди вже не можуть належати самим собі.

Режисер: Джон С. Бейрд
В ролях: Джон С. Райллі, Ширлі Хендерсон, Стів Куген, Ніна Аріанда, Денні Х’юстон, Стефані Хаям, Річард Кент, Руфус Джонс, Сьюзі Кейн, Джон Хеншоу


загрузка...