загрузка...


Сюжет картини «Стіві Ді» знайомить глядачів з однією сім’єю, в якій дорослий син все ще звертається за допомогою до батька, якщо щось трапляється. Хлопця звати Стів Димарко, але всі звикли його називати скороченою прізвищем. Він виріс в розкоші і багатстві, ні в чому не знаючи відмови, тому з роками перетворився на жадібного, егоїстичного, самозакоханого і занадто в собі впевненого і нахабного молодого чоловіка. Батько, Анджело Димарко, веде свій будівельний бізнес. Він людина відома, шановний і строгий в справах, а ось в питаннях виховання свого ж сина він, схоже, десь допустив промах, раз той виріс таким безвідповідальним.

Одного разу молодий герой фільму Стіві Ді влаштовує в одному нічному клубі, куди приходить відпочити, справжній дебош. Він і раніше міг щось таке утнути, але в цей раз ситуація вийшла з-під контролю і переросла зі звичайного конфлікту в даний злочин. Вийшло так, що Стів вбив людину. Це сталося випадково, але це нічого не змінювало. Убитим виявився син одного мафіозі. Хлопець мав би за це сісти в тюрму або отримати якесь інше покарання, але батько, розуміючи, що загрожує синові, прийшов йому на допомогу. Ідея була в тому, щоб самого Стіва заховати, а замість нього найняти актора, який буде його зображати, поки все не уляжеться. У фільмі Стіві Ді з’являється новий персонаж. Це актор Майкл Роуз, який погоджується грати Стіва. Якби не складні життєві обставини, то він, можливо, і не взявся б за цю роботу, але потім йому стало і самому цікаво перевтілитися в іншу людину не на сцені або екрані, а в реальному житті.

Він почав вивчати особливості свого «персонажа» і дуже швидко вжився в свою нову роль. Навіть для Анджело він став практично сином. Ось тільки Майклу ніхто не сказав, що його Стіва можуть посадити до в’язниці… Фільм Стіві Ді (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Кордон
В ролях: Торрі Девіто, Кевін Чепмен, Кріс Кордон, Джон Епрі, Спенсер Гаррет, Ал Сапієнца, Хел Лінден, Роберт Костанцо, Філ Идрисси, Даррен Капоцці

загрузка...