Фільм Стратегія Оппенгеймера (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Норман Оппенгеймер всього лише однофамілець відомого вченого-фізика. Сам же він за довгий життєвий шлях не домігся зовсім нічого в цьому світі. Він самотній, без дружини і будь-яких нащадків. Навіть в кар’єрному зростанні він не піднявся вище звичайного клерка в магазині взуття. Бути серед багатих і знаменитих, тримати руку на пульсі світу його заповітна мрія і абсолютно нездійсненна. Хоча б тому, що він не зробив абсолютно нічого, щоб якось змінити власне життя на краще.

Але в один прекрасний момент у нього з’являється реальний шанс вплинути на своє майбутнє і можливо виконати мрії. Черговим покупцем взуттєвого салону, де працював Норман ставати якийсь Міка Ешель — ізраїльський політик, який перебуває поки тільки на зорі своєї кар’єри. Намагаючись догодити такому гостю, Норман пропонує в якості подарунка будь-яку пару взуття, яка тільки прийде йому до смаку. Такою була Стратегія Оппенгеймера дивитися онлайн. І коли через три роки Ешель отримує посаду прем’єр-міністра держави Ізраїль, у героя починається біла смуга життя. Сталося те, до чого він так прагнув. Нехай він не став великою людиною, але при підтримці такої поважної особи як ізраїльський покровитель досяг більше своєї планки. Фільм Стратегія Оппенгеймера (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Відтепер Норман один з оточення політика. Кожен день він намагається показати, що здатний на багато що в світі дипломатичних пристрастей і інтриг, поки до нього не повертається зворотна сторона медалі, перетворюючи його життя на справжнє пекло.

Режисер: Джозеф Седар
В ролях: Річард Гір, Ліор Ашкеназі, Майкл Шин, Шарлотта Генсбур, Ден Стівенс, Стів Бушемі, Рой Авигдори, Йехуда Альмагор, Кейтлін о’коннелл, Хенк Азарія


загрузка...