Фільм Стрімголов (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой нового фільму самий звичайний молодий чоловік. У досить короткі терміни головний герой зумів стати видатним музикантом, чиї мелодій дуже швидко набрали більшу популярність по всьому світу. Завдяки тому що він дуже популярний, головний герой нарешті зумів покинути рідний Київ і відправитися у велике турне, що в підсумку знаходить притулок в прекрасною Швейцарії. Але і за свого швидкого літа слави Антон став часто вживати наркотики і алкоголь, і що зараз його чекає дуже довгий і важкий реабілітаційний період, позбавлення від наркозалежності, моторошна депресія і розчарування які настали в його життя останнім часом.

За дуже короткий термін, життя головного героя повністю змінилося, і він дізнався більше, ніж дехто за десятки років, та ще до того ж його рідний дідусь смертельно хворий і за ним треба доглядати. За час, поки головний герой доглядав за своїм родичем, в даній лікувальні він познайомився з милою Катериною, яка приїхала підкорювати столицю України. Фільм Стрімголов (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Між молодими людьми швидко зав’язалася симпатія і здається, що між ними є щось більше, те, що обидва шукали весь цей час, але любовна дорога так само не обіцяє бути легкою, і на шляху наших героїв чекає довгий і важкий шлях де на кожному кроці супроводжують проблеми.

Режисер: Марина Степанська
В ролях: Олег Мосійчук, Дарина Плахтій, Андрій Селецький, Лариса Руснак


загрузка...