Фільм Студент року 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В житті головних героїв ще не траплялося серйозних поразок, оскільки вони дуже молоді, і сповнені амбіцій. Адже для студентів доросле майбутнє представляється щось далеке, а поки вони готові насолоджуватися веселощами і безтурботністю. Однак, дорослішати доведеться всім, і швидкими темпами, коли в коледжі оголосять конкурс на кращого студента. Тільки самий успішний учень може здобути перемогу, і на рік стати особою навчального закладу. В передчутті боротьби за титул молоді люди починають активно відвідувати лекції, і бадьоріше ведуть себе у спорті.

Але конкурс не є їх головним болем. Молоді набагато важливіше встигнути завести роман, запаморочити голову, полюбити всім серцем. Так кілька років тому двоє студентів відволіклися від війни за почесний титул, переключившись на бій за серце красивої дівчини. Рохан і подумати не міг, що у нього, улюбленця красунь, з’явиться конкурент в особі непримітного Абхи. Двоє таких різних хлопців закохалися в одну героїню, і звали її Шанайя. Вітряна панянка не відрізнялася вірністю, і дозволяла доглядати за собою відразу двох кавалерів. Фільм Студент року 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У новому фільмі про індійських студентів головну чоловічу роль виконає Тайгер Шрофф. На його долю випав шанс втілитися у юного красеня з накачаним тілом і чарівним обличчям. Улюбленець жінок, боллівудський актор встиг знятися у величезній кількості гучних проектів.

Режисер: Пунит Мальхотра
В ролях: Тайгер Шрофф, Улка Гупта, Тара Сутариа, Гурдип Колі, Каран Такер, Химанш Колі


загрузка...