Молодий адвокат є володарем дуже впертого і дивного характеру. Він завжди береться лише за найзаплутаніші і непередбачувані справи. Черговим його клієнтом стає жінка з дуже божевільними думками в голові. Виявляється, в останній період вона вирішила стати священнослужителем. Але вона не може ніяк втілити в реальність свою заповітну мету. Адже в Новому Орлеані діє закон, який не надає їй такого права. Крім цього, Архієпископство також забороняє робити подібний крок. Але ніхто і ніщо не в силах переконати цю жінку відмовитися від своєї думки.

На її думку, всі люди в сучасному суспільстві рівні. І не можна відмовляти людині в чомусь виходячи лише з його статевої приналежності. Тепер кваліфікований адвокат береться за це досить унікальне в своєму роді справу. Йому необхідно подати суду всі можливі аргументи, що підтверджують право жінки стати священиком. Але їх практично немає. Адвокат розуміє, що відступати вже нікуди. За всю свою професійну діяльність він не програв жодної справи. Він ніколи не відчував себе таким безсилим.

Тепер же він відчуває, що у нього абсолютно немає жодних шансів на позитивний результат справи. Це може погано позначитися на його вкрай бездоганної репутації. Фільм Створені рівними (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Білл Дьюк
В ролях: Лу Даймонд Філліпс, Аарон Твейт, Грегорі Алан Вільямс, Еді Ганем, Лоррейн Комптон, Shaquita Smith, Йоханс Майлс, Міккі Вел, Аарон Мітчелл, Едвард Паркер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress