Олівер Тейд — невиправний романтик, не по роках розвинений підліток, социофоб. Йому подобається жити в своїх мріях, думках і почуттях, адже його життя в точності як одна маленька субмарина, яка просто пливе за течією, задовольняється малим і фантазує на тему смерті, любові і інших простих речах. Йому хочеться знайти свою любов, зануритися у головою в людські радості, на зразок сексу, а також врятувати свою сім’ю від розриву, для того щоб знову повернути втрачену сімейну гармонію і дати щастя своїм батькам. Джордана Бейрон — дивна інтелектуальна дівчинка, що володіє великим чуттєвим серцем і неймовірною проникливістю.

Вона любить кидати виклик сучасній системі навчання і життя в цілому. Вони — учні однієї провінційної школи, ізгої у своєму класі. Одного разу вони зустрічаються разом після уроків і більше не можуть розлучитися. Обидва мріють про простих людських радощах і великої любові. І обидва підлітки один одного знаходять цю любов. Фільм Субмарина (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але життя змушена їм дати складні випробування, щоб загартувати або знищити їх дружбу і міцні романтичні почуття. Чи зможуть головні герої отримати бажане, знайти щастя, а найголовніше — першу шкільну любов?

Режисер: Річард Айоади
В ролях: Крейг Робертс, Ясмін Пейдж, Саллі Хокінс, Ноа Тейлор, Педді Консідайн, Даррен Еванс, Озиан Кай Дулаис, Лілі МакКанн, Отіс Ллойд, Елінор Кроулі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress