Фільм Суддя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Справжню захоплюючу драматичну історію під назвою «Суддя» запропонували світовим телеглядачам Голлівудські фахівці. Дана історія кардинально відрізняється від тих фільмів, які вже були продемонстровані громадськості на початку 2014 року. Природно, дуже важливу роль в цьому плані відіграє унікальна сюжетна лінія. Правда, професійна гра акторського складу також стимулює успішний прокат представленої кінострічки на території багатьох держав. Причому, Російська федерація в даному випадку також не є винятком.

Головний герой цього фільму являє собою досить успішного адвоката, який проживає у великому місті. На своєму місці роботи він точно не страждає від проблем. Тим не менш, сімейні будні в певний момент стають його основною темою для думок. Перша новина шокувала адвоката відразу ж. Справа в тому, що несподіваний дзвінок з села повідомив йому про загибель рідної матері. Причому, смерть сталася при досить дивних обставинах. Фільм Суддя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Наш герой відразу ж починає думати про те, що винуватцем у трагедії є реальна людина, а не природні природні причини. Буквально відразу ж після похорону, головний герой фільму починає шукати підозрюваних у вбивстві.

Режисер: Девід Добкін
В ролях: Роберт Дауні мл., Роберт Дювалл, Віра Фарміга, Біллі Боб Торнтон, Вінсент д’онофріо, Джеремі Стронг, Декс Шепард, Лейтон Містер, Кен Ховард, Емма Трамбле


загрузка...