загрузка...


Люди з дивовижними здібностями існують не тільки в казках і легендах, і це яскраво демонструє гостросюжетний фільм «Супутник Юпітера». Коли молодий біженець на ім’я Арьян спробував незаконно перейти кордон однієї європейської держави, то отримав важке вогнепальне поранення. І хоча його шанси вижити були мінімальними, але доля все ж подарувала хлопцю ще один шанс на життя. І не тільки на неї, адже в процесі одужання Арьян зауважив, що тепер він вміє літати.

Правда, скористатися своїми дивовижними здібностями юнака поки що не вдалося, адже він був відправлений до табору для біженців, в якому і зустрів таємничого і трохи дивного лікаря Штерна. Недовго думаючи, Арьян розповів про свої дивні здібності новому знайомому, і той в якості подяки допоміг юнакові вибратися з табору. Штерн відмінно розумів, що хлопчина має дивовижні можливостями, тому залишати його на вірну смерть було б самої величезною помилкою в житті доктора. Фільм Супутник Юпітера (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І хоча його вчинок був правильним з точки зору моралі, але, насправді, Арьян зовсім не той, ким він сам себе вважає. І незабаром його страшна правда відкриється не тільки доктору Штерна, але і всьому іншому світу.

Режисер: Корнел Мундруцо
В ролях: Мераб Нінідзе, Дьордь Черхальмі, Моніка Бальшаі, Майд Асми, Жомбор Барна, Саболч Біді Фазекаш, Матьяш Бодор, Сома Боронкай

загрузка...