загрузка...


Сутінки 2 — це продовження дивовижно прекрасною історії і двох коханих, яким складно бути разом. Белла Свон — звичайна дівчина, Едвард Каллен — представник стародавнього клану вампірів. Незважаючи на явну невідповідність один одному по статусу, закохані все одно намагаються бути разом. Едвард навіть знайомить Беллу зі своєю незвичайною родиною. Однак на черговому сімейному вечері відбувається те, чого варто було очікувати — один з братів Едварда накидається на Беллу, ненароком порізав палець.

Вирішивши, що дівчину потрібно захистити від спілкування з вампірами, Едвард розлучається з нею і каже, що не любить, щоб вона не намагалася його повернути. Незабаром Белла потрапляє в досить небезпечну ситуацію, з якої її визволяє Едвард у вигляді напівпрозорого фантома. Вирішивши, що таким чином зможе частіше зустрічатися з коханим, дівчина починає випробовувати долю на міцність. Тим часом вона все більше зближується з молодим чоловіком на ім’я Джейкоб. Белла і не підозрює, що знову веде дружбу з незвичайною істотою — перевертнем.

Тим часом Джейкоб все більше прив’язується до дівчини, починаючи відчувати до неї почуття. А сама Белла все так же сподівається повернути Едварда. Фільм Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Вайц
У ролях: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер, Біллі Берк, Джексон Ретбоун, Ешлі Грін, Ніккі Рід, Рашель Лефевр, Келлан Латс, Пітер Фачінеллі

загрузка...