загрузка...


Вампіри живуть у стані вічної боротьби за виживання, але деякі з них не бажають підкорятися загальним правилам і харчуються виключно кров’ю тварин. Іноді древній інстинкт бере своє, і опір йому неможливо. Сім’я Калленів живе в невеликому провінційному містечку, похмурому і дощовому. Молода дівчина на ім’я Белла переїжджає на нове місце проживання, тут їй дуже не подобається. Знайомство з Едвардом Калленом змінює все, але хлопець спочатку уникає її і не хоче спілкуватися. Коли дівчині загрожувала смертельна небезпека, юнак врятував її і вдячна Белла закохалася в спасителя.

Її не лякає навіть те, що і він, і всі його родичі вампіри. Вона намагається за допомогою любові подолати всі перешкоди і думає, що взаємні почуття врятують від найбільшої небезпеки. Сім’я прихильно ставиться до нової подруги сина, вони не збираються заважати молодим людям будувати особливі відносини і запрошують дівчину спільно провести час і пограти в бейсбол.

Її присутність приваблює одного з вампірів-мисливців і змінює життя мирного сімейства. Чи зможуть вони захистити дівчину і піти проти законів рідного племені? Фільм Сутінки (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кетрін Хардвік
В ролях: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Біллі Берк, Тейлор Лотнер, Ешлі Грін, Анна Кендрік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress