Фільм Сутінки (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дивний сон напружує нерви Джона. Провісник біди всередині кошмару окреслює майбутні проблеми з філігранною точністю і ретельністю. Машина респондента заглохла посеред шосе. Нічна імла змушує зупинитися шофера на автостраді, щоб відшукати загублений шлях серед лісистої місцевості. З’явилася з гущавини дівчина в білосніжному вбранні попереджає водія про майбутні біди. Трель будильника сприяла раннього пробудження від сплячки. Відсутність подружжя на шлюбному ложі персонаж зустрів вороже і знервовано. Сталося викрадення дружини. Незнайомець спробував заволодіти накопиченнями усього життя.

Готівкові купюри зберігаються в домашньому сейфі. Зловмисник пропонує принести асигнації, щоб звільнити від пут благовірну. Замість переляку на власника житла накочує обтяжлива ностальгія. Турботливий чоловік, позбавлений передбачливим викрадачем рушниці і пістолети, пропонує варіанти обміну. Чоловіча лють виплеснеться назовні, якщо Джон задумає діяти нестандартно і активно. Фільм Сутінки (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проникливий механік, керуючий хитрим агрегатом минулої епохи, здатний роздобути для фіксації моменту потрібні відомості. Підступний ворог не сумує, але знання окремих фрагментів дозволить зібрати мозаїку тривіальності на чужині.

Режисер: Michael Maney
В ролях: Джон МакГлотлин, Форд Д Априкс, Джуліана Харкви, Тодд Литцингер, Рон Кідд, Carter Bratton, Роберт Павлович, Lauren Shiveley, Ken Early, John Scheller


загрузка...