Драматичний фільм жахів з елементами комедії від компанії NETFLIX під назвою «Суззанна: Похована живцем», в якому піде мова про молоду заміжню жінку на ім’я Суззанна. Вона цілком щаслива, у неї є люблячий чоловік, гарний великий будинок, а незабаром вони очікують поповнення в сім’ї. Але красиве життя валиться в один момент, коли чоловік відправився на кілька днів у відрядження, а його працівники, незадоволені зарплатою, вирішили цим скористатися і вломитися до нього в будинок, щоб його пограбувати. Суззанны в цей час не повинно було бути вдома, але на ділі все виявилося інакше. Жінка зіткнулася зі злочинцями, в результаті чого сталася страшна трагедія-один зі злочинців вставив їй в живіт ніж.

Злочинці вирішили спробувати приховати сліди злочину і ще в живому стані закопали жінку у дворі власного будинку. Але коли чоловік відправляється на кілька днів у відрядження, незадоволені розміром зарплати співробітники з його заводу вирішують пограбувати будинок. Фільм Суззанна: Похована живцем (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Суззанна не повинна була бути вдома, але жінка стикається зі зловмисниками, що призводить до трагедії — один з грабіжників випадково встромляє їй піку в живіт. Намагаючись замести сліди, ще живу жінку закопують у дворі власного будинку.

Режисер: Роки Сорайя, Ангджі Умбар
Актори: Місяць Майя, Херьюнот Алі, Т. тарифної Віка, Верді Солайман, Кікі Нарендра, Алекс Аббадо, Асрі Велас, Опі кумис, Енс Багус, Норман Р. Акьювен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress