У недалекому минулому Отомо був одним з керівників впливової синдикату. Однак у ході кровопролитної війни клан Ханабиси витіснив своїх конкурентів з їх території. Залишився без даху над головою головний герой знаходить притулок у свого знайомого, що проживає на невеликому південнокорейському острові. Чоловік планує назавжди покінчити зі своїм кримінальним минулим. Він займається риболовлею і полюванням, насолоджуючись місцевими красотами і свіжим повітрям. Але одного разу сюди прибуває один з найманців Ханабиси. Самовпевнений злочинець кидає виклик Отомо, убивши його помічника.

Молода людина розуміє, що якудза оголосили йому війну. Завдяки неприємного інциденту головний герой усвідомлює, що від таких супротивників просто неможливо сховатися або втекти. Він знову повертається в рідне місто, щоб помститися зловмисникам за смерть найближчих людей. Досягти цієї мети буде дуже непросто, адже в лавах кримінального угруповання складаються сотні добре озброєних головорізів. Однак Отомо готовий ризикнути всім заради того, щоб виконати свій борг.

Ситуацією, що склалася, має намір скористатися найближчий соратник глави мафіозної структури, адже він давно мріє сконцентрувати всю владу в своїх руках. Фільм Свавілля: Остання глава (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Такеші Кітано
В ролях: Такеші Кітано, Тосиюки Нішіда, Тацуо Надака, Икудзи Накамура, Кен Мицуиси, Хакурю

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress