Психологічна драма, яка розповість про одного чоловіка, який опинився у складній ситуації, ситуації, яка може привести його в страшну депресію, але допомогти їй нікому, і він сам повинен знайти вихід з цієї складної ситуації. Відразу все було дуже добре, так як він мав усе, що йому потрібно: дружна сім’я, хороша робота, але абсолютно несподівано, йому стає дуже погано, так як він відчуває самотність. Йому потрібно терміново вирішувати всі свої проблеми. Вирішено: він відправиться в один клуб, де збираються люди, які схожі на нього, так як саме там, він сподівається знайти порятунок, але він ще не підозрює, що саме в цьому закладі його чекає дуже велика любов, яка змінить його життя до невпізнання.

Він починає розуміти, що ця дівчина йому дуже сильно подобається, але його хвилює постійне питання: що він скаже своїй нинішній дружині? Як складеться доля цієї людини, яка вирішила змінити її самостійно? Що приготувало йому це зле і незрозуміле майбутнє, яке буде постійно його відчувати на міцність? Ясно одне, що все в його власних руках і тільки він один вирішує своє подальше життя. Фільм в психологічному плані з елементами драматичного кіно. Фільм Свінгери 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перегляд змусить глядача задуматися і зробити свої, власні висновки. Людина, який безсилий перед чарами краси, але він повинен пам’ятати одну просту істину: він завжди у відповіді за своїх близьких і рідних людей, які дуже сильно на нього сподіваються.

Режисер: Андрейс Екіс
Актори: Михайло Кукуюк, Оля Полякова, В’ячеслав Довженко, Ганна Саліванчук, Даша Астаф’єва, Олексій Вертинський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress