Після закінчення першої світової війни відставний капітан Том Шерборн відправляється на дуже віддалений острів в океані неподалік від Австралії. Янус — місце глухе, занедбане. Жити там можна тільки з сім’єю, інакше легко зійти з розуму. Колишньому доблесного капітану посяде місце доглядача маяка і прожити на Януса 3 роки. Чоловік переживає не найкращий час у своєму житті. Після війни в його душі оселилися сум’яття і жах перед кривавою бійнею, через яку йому довелося пройти. Але до поїздки на острів на материку Том зустрів чарівну, повну життєвої енергії дівчину Ізабель, яка відроджує до життя його серце.

Між чоловіком і невинної панянкою зав’язується повна любовного томління, чуттєва листування. Вона бачить в улюбленому якийсь внутрішній світ, який веде її в темряві. Попереду у цих прекрасних людей — все тільки найкраще. Через деякий час вони грають весілля. Том бере молоду дружину з собою на острів, маючи намір почати з нею на Януса новий, цього разу прекрасний період свого життя. Спочатку все дійсно складається чудово. Молодята щасливі. Маленькі радощі змінюються звичайними сімейними негараздами. Але тут в хід подій вносить свої корективи доля. Під час одного з штормів, які так часто трапляються в цій частині океану, до берега Януса прибиває човен. У ній чоловік і жінка виявляють труп чоловіка і живу крихітну дівчинку. Ізабель, в якій прокидається материнський інстинкт, палко вмовляє чоловіка не повідомляти про дівчинку владі, а удочерити її. В оцьому покинутому богом місці прийомна дочка стає промінцем світла, який наповнює життя подружжя животворящим теплом.

Але через кілька років на острові з’являється жінка, яка втратила дитину якраз в той час, коли Ізабель знайшла свою маленьку прийомну дочку. Над щастям подружжя нависає загроза. Фільм Світло між двох океанів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дерек Сіенфренс
В ролях: Емілі Барклай, Джек Томпсон, Карен Пісторіус, Майкл Фассбендер, Ентоні Хейес, Брайан Браун, Алісія Вікандер, Леон Форд, Рейчел Вайс, Елліот і Еванджелін Ньюбері

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress