Фільм Світське життя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Боббі упевнений, що життя — це комедія, складена витонченим садистом. З таким настроєм чарівний юнак вирішується підкорювати жорстокий, але цікавий світ. Тридцяті нахабно вриваються в американські бомондний тусовки, обдарувавши щасливчиком елегантними машинами, шикарними вечірніми заходами і чарівними, але підступними леді. Але цей час не тільки яскравих і швидких злетів невідомих раніше і неограненних зірок, а також роки мафіозних розборок і швидкого вирішення будь-яких проблем за допомогою вбивств і поховань жертв або боржників в будівельному бетоні або в митних міських річках.

Мати амбітного хлопця з негучний містечка дзвонить дядькові Філу, який проживає в знаменитому вже на той час Голлівуді. Родичка повідомляє розкрученого агента багатьох знаменитостей про швидке прибуття його далекого племінника. Діловий чоловік взагалі не пам’ятає про наявність такого дорослого члена сім’ї, але, не бажаючи видати байдужість по відношенню до споріднених узам, погоджується на прийняття молодого гостя. Майбутній режисер Боббі приїжджає з одним бажанням — стати швидко не тільки впізнаваним, а й відомим у вузьких елітних колах серед місцевих талантів. Всю намічену картину миттю змінює зустріч з помічницею дядька.

Вонні повинна ознайомити нудьгує хлопця з місцевими околицями, супроводжуючи його в екіпажі по барвистим вулицях. Раптові почуття до попутниці терзають імпульсивну особистість, адже красуня давно має багатого і впливового обранця. Фільм Світське життя (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вуді Аллен
Актори: Блейк Лайвлі, Джессі Айзенберг, Крістен Стюарт, Ганна Кемп, Стів Карелл, Келлі Рорбах, Корі Столл, Паркер Поузі, Шеріл Лі, Пол Шнайдер


загрузка...