Звичайна дівчина на ім’я Агата стала мимовільною учасницею жахливих подій. Дії фільму розгортаються в п’ятдесятих роках в невеликому містечку Джорджії, де вагітна шахрайка, тікаючи від переслідувачів, знаходить притулок у монастирі. Таємниче місце єдине, що знаходилося на шляху відступу, тому вибір без варіантів упав на нього. До того ж через швидке народження дитини, у дівчини зовсім не було часу і вона повинна була скоріше, де-небудь зупинитися. Спочатку священна церква, розташована в глухій ізоляції від суспільства вселяє подорожній довіру, але незабаром гості захочеться скоріше покинути його.

Те, що спочатку починалося як ідеальне місце для того, щоб народити малюка, перетворюється в зловісний кошмар, де тиша була вимушена, а страшні таємниці ретельно маскувалися під доброту і допомогу нещасній. Тепер Агата щодня перевіряє свою силу волі і нерви на міцність. З незрозумілих причин ставлення до Гості в корені змінюється після пологів. Фільм Свята Агата (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона піддається впливу демонічних створінь, в результаті чого може загинути. Всі парафіяни перетворюються на зловісних ворогів, які не відчувають ні краплі жалю і співчуття. Немов зомбовані монстри повторюють одне і теж, намагаючись досягти незрозумілих цілей.

Режисер: Даррен Лінн Боусман
В ролях: Сабріна Керн, Керолін Хеннесі, Кортні Хелверсон, Сет Майклс, Трін Міллер, Ліндсей Сейм, Шоун Флетчер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress