загрузка...


Дії розгортаються в прекрасному сонячному місті – Батумі. Саме тут проживає молода дівчина по імені Натія, якій вдалося стати успішною власницею цирку. Однак ніхто навіть не здогадується, яким чином їй вдалося досягти такого успіху. У якийсь момент героїня зовсім випадково зустрічає таємничого незнайомця, який вирішує допомогти дівчині розкрутити її справа. З цього все й починається, адже вона навіть подумати не могла, яку ціну йому доведеться заплатити за таку допомогу. Цей чоловік виявився не зовсім звичайним громадянином Грузії, він виявився вампіром.

Тому в якийсь момент від укусу Натія отримала в свій організм щось містичне. Головна героїня почала розуміти, що тепер вона стає небезпечною для своєї рідної сім’ї, тому на деякий час вона вирішує їх покинути. Натія направляється в Сан-Франциско, щоб більше дізнатися про свою внутрішню темній силі. Дівчина навіть уявити боїться, з якими труднощами тепер їй доведеться зіткнутися. Незабаром Натія зустрічає молодого художника, і всередині неї виникають зовсім інші почуття, здатні витягнути бідну дівчину з темряви.

Справжня любов дійсно здатна подолати всі темні сили, але чи зможе головна героїня впоратися з черговими випробуваннями, щоб по крупицях зібрати всю свою розбиту життя? Фільм Свята кров 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістофер Коппола
В ролях: Ганна Бьяни, Бай Лін, Майкл Медсен, Като Каелин, Костянтин Крюков, Роб Нілссон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress