Фільм Схід Едерлезі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події історії відбуваються в дуже далекому майбутньому. Головний герой фільму є астронавтом, який працюють на одну з корпорацій. Цей герой на прізвище Мілютін одного разу отримує від керівництва завдання відправитися на Альфа центавра. Подорож належить довгий, але астронавта буде супроводжувати андроїд в жіночому образі на ім’я Німані. Цей робот був створений дуже сексуальним і безсумнівно приваблює головного героя. Андроїд Німані має дуже апетитні жіночі форми, які дуже тягнуть до себе. Між людиною і андроїдом встановлюються дивні і навіть хворобливі стосунки.

Їм належить пробути разом в замкнутому просторі космічного корабля довгий час. За сексуальними формами Німані головний герой намагається розгледіти душу, але чи є вона насправді? У цьому роботі чоловік намагається щось вловити, але іноді сам не розуміє, що саме він чекає від слухняною Німані. Фільм Схід Едерлезі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Можливо за сексуальними формами не ховається абсолютно нічого, адже це просто робот, створений для чоловічих пестощів. Хто знає, що чекає цих двох попереду, адже подорож буде довгою…

Режисер: Лазар Бодрожа
В ролях: Себастьян Кавацца, Стоячи, Маруша Майєр, Кірсті Бестерман


загрузка...