Фільм Сховище (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У другій половині минулого століття на території американської держави орудувало добре організоване бандитське угруповання, що складається з великих професіоналів у кримінальній діяльності. Запеклі бандити мали неперевершеною майстерністю в області організації незаконних махінацій, що дозволяє здійснювати неймовірні речі. Деякі злочини, вчинені бандою, яка прославилася своєю підступністю і непередбачуваністю, виходили за рамки можливого, викликаючи непідробне здивування у громадськості. Поліція виявилася безпорадною перед досвідченими, спритними кримінальниками.

Згуртована команда злочинців, мають певні навички в різних областях, стає організатором безпрецедентного, легендарного злочину. Вони розробили ідеальний, хитромудрий план, в якому врахували найменші нюанси, здатні привести до невдалого результату. Велике, чисто спрацьоване пограбування, стало історичною подією для уражених американців. Такого масштабного, ретельно продуманого грабежу ніхто не зміг здійснити за довгі роки.

Подільники неймовірним чином зуміли благополучно пограбувати італійських мафіозі, привласнивши тридцять мільйонів доларів. Фільм Сховище (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Том ДеНуччи
В ролях: Чазз Пальминтери, Вінсент Пасторе, Вільям Форсайт, Тео Россі, Ерік Лютес, Саміра Уайлі, Клайв Стенд, Дон Джонсон, Шон Рейнгголд, Чак Цито


загрузка...