Фільм Сяйво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Місако-молода японка, що відчуває дискомфорт в багатолюдних місцях. Вона вважає за краще самотнє існування, максимально скоротивши особисте спілкування зі сторонніми людьми. Відгородившись від зовнішнього світу, дівчина поглинена роботою, відчуваючи задоволення від процесу. Вона займається усним описом різних кінострічок, записуючи відповідні аудіоматеріали. Одночасно вона практикується на виразному переказуванні для слабочуючих і небачених людей всілякої інформації. Така справа дозволяє зануритися в особливий світ, не взаємодіючи практично з оточуючими.

Самотнє існування Місако кардинально змінюється, змушуючи переосмислити минуле, після зустрічі з чарівним хлопцем. Масая-професійний кінооператор, що домігся істотних успіхів у реалізації своїх можливостей. Нещодавно у успішної людини з’явилися непереборні проблеми зі здоров’ям. Він методично втрачає зір, поступово втрачаючи можливість бачити. Фільм Сяйво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Медики-фахівці повідомили пацієнтові, що зупинити цей процес неможливо. Дівчина допомагає новому знайомому впоратися з непростою ситуацією, освоїтися в нових умовах. Спілкування їх зближує, сприяючи появі взаємної закоханості.

Режисер: Наомі Кавасе
Актори: Масатосі Нагасе, Аяме Місакі, Тацуя Фудзі, Кадзуко Сіракава, Місудзу Канно


загрузка...