загрузка...


В центрі розвитку подій в новому комедійному фільмі знаходиться дівчина Сьєрра. Вона відмінно справляється зі своєю навчальною програмою, проте вона ніколи не була популярною серед однолітків. Сьєрра звикла до своєї незвичайної зовнішності, проте їй дуже хотілося б, нарешті, перестати бути тягарем для своїх нечисленних друзів. В один прекрасний день головну героїню приймають за зовсім іншої людини. Тепер Сьєрра отримує можливість подружитися з найпопулярнішою дівчиною в школі. Вона проводить з нею багато часу і поступово на неї все більше звертають увагу. Чи зможе Сьєрра змінити своє життя, почавши роман з одним із хлопців з її школи?

Сюжет стрічки від Netflix закручений навколо розумної дівчини, яка пророкують світле майбутнє. Але, от біда — у Сьєрри Берджесс зовсім неприваблива зовнішність. Це сильно її засмучує. Коли вона дивиться в дзеркало і бачить там «чудовисько», то сльози так і хочуть хлинути річкою. До того ж вона дуже сумує і страждає, адже у неї до цих пір немає ні подруг, ні вже тим більше хлопця. Фільм С’єрра Берджес — невдаха (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І ось, одного разу цю невдаху по безглуздій випадковості прийняли зовсім іншу дівчину. Тепер їй необхідно об’єднатися з найпопулярнішою дівчиною школи, щоб знайти нових друзів і знайти нарешті свою любов.

Режисер: Йен Семюелс
Актори: Шеннон Пёрсер, Крістін Фросет, Арджил Сайлер, Ной Сентінео, Лоретта Дівайн, Джорджіа Уігхем, Еліс Лі, Ліа Томпсон, Алан Рак, Мері Пет Глісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress