Фільм Таймшер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Педро і Єва разом вже не один рік — вони є щасливою сімейною парою. Одного разу за сюжетом «Розділеного часу» вони прибули на тропічний курорт разом зі своїм маленьким синочком. Вони намагаються заселитися в приватну віллу, але варто було їм відкрити двері, як їх чекав сюрприз. Виявляється, в цій віллі вже живе інша сім’я. І тоді Педро об’єднує свої зусилля з літнім чоловіком Андерсом. Разом вони намагаються врятувати своїх родичів від підступної змови, яку приготували організатори туристичного відпочинку.

Зробити це буде вкрай складно, але спроба не катування. Педро (Луїс Херардо Мендес), його дружина Єва (Cassandra Ciangherotti) і їх син Ратон прибувають на курорт, який обіцяє «здійснити мрії». Їх радість триває недовго. Інше сімейство прибуває з бронюванням в тому ж бунгало, і дві сім’ї зобов’язані ділитися своїм проживанням. Фільм Таймшер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це перше з багатьох розчарувань і розчарувань, які загрожують підштовхнути Педро до краю. Курорт швидко створює враження чогось зловісного, що ховається під прекрасно доглянутими газонами, мерехтливими басейнами і вітальними співробітниками.

Режисер: Себастьян Хофманн
В ролях: Луїс Херардо Мендес, Мігель Родарте, АрДжей Мітті, Кассандра Чангеротті, Монтсеррат Мараньон, Андрес Альмейда, Уго Альборес


загрузка...