Фільм Тайрел (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодь збирається на вечірку, всі поспішають привітати іменинника і прекрасно провести час. Хлопець із чудовим кольором шкіри зауважує, що він єдиний чорний серед усіх присутніх, картина «Тайрел» покаже, невже хлопці затіяли жорстоко пожартувати над приятелем. Хатина розташована далеко від населеного пункту, занепокоєння навідалося до хлопця, він стривожений. Чому хлопець не відчув брехні в словах компаньйонів, юнак ціпеніє від передчуття неприємностей, він боїться, щоб не було безнадійно пізно втекти звідси. Невже настане пронизлива непоправність, в чому проблема, які думки у компанії.

Хіба учасникам демон нашептав на вухо зробити зло, чому молоді люди вирішили влаштувати страшну ніч для хлопчиська. Що чекає хлопця, схоже, він заборгував товаришам або вся причина в відмінний кольорі шкіри. Поворот назад Неможливий і немислимий, як вийти з непривабливою і навіть небезпечної історії герой не знає. Фільм Тайрел (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хіба ті, кого персонаж вважав друзями, виявляться морально-інтелектуальними піддонками, що наважилися знущатися над нещасним, беззахисним малим. Чому захочуть учасники задовольнити хвору свідомість насильницьким приниженням чорношкірого одинака, хто автор огидної гри?

Режисер: Себастьян Сільва
Актори: Крістофер Ебботт, Траст Арансіо, Ніколя Арзе, Макс Борн, Родді Боттум, Рег Е. Кеті, Майкл Сера, Енн Дауд, Філіп Еттінджер, Олівія Джилліат


загрузка...