загрузка...


Скотт і його давній приятель Джоел ведуть нічим не примітний спосіб життя, характерний для недалеких людей, від природи наділених великими розумовими здібностями і цілеспрямованістю. Вони за течією просто пливуть, не опираючись ніяким перешкодам, не намагаючись внести будь-які зміни в одноманітну, безбарвну повсякденність. Безініціативних, дурнуватих хлопців, які не мають певних життєвих цілей, цілком влаштовує подібне існування, що супроводжується відсутністю серйозних проблем, що потребують прийняття термінових рішень і необхідності вживати активні дії.

Одного разу монотонне, неспішне існування хлопців кардинально змінюється, змушуючи брати участь в кругообігу непередбачених подій. Дядечко Скотта-людина хитрий і заповзятливий здійснив чергову аферу, в якій мимоволі були задіяні тупуваті приятелі. Тепер їм доведеться рятувати власні життя, вступивши в конфлікт з місцевими колекторами, що вимагають негайної оплати боргу.

Долаючи численні перешкоди, друзі зіткнуться з викрадачами собак, які опинилися в центрі розвиваються стрімко подій, і звичайними, підступними психопатами. Фільм Так близько… (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Том Хатт, Вілл Хатт
В ролях: Фелікс Тейлор, Сем Уілкінсон, тім Чарльз, Террі Скотчмер, Уілл Вульф Хоган, тім Скелтон, Пол Баверсток

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress