Що якщо настане апокаліпсис?.. а ви були б раді? Лінивий тридцятирічний чоловік щасливий відсидітися від зомбі-апокаліпсису в своїй укріпленої приміської обителі, поки його дружина не діє на більш прагматичної стратегії виживання, примушуючи її стати вбивцею зомбі чого він намагався уникнути. Так от, парниша в буквальному сенсі насолоджується апокаліптичними подіями, що відбуваються навколо, адже він сидить собі вдома і нічого не робить, а це, до слова сказати, його улюблене заняття — нічого не робити, для нього так навіть краще коли навколо розруха і смерть і на те є свої причини.

Не треба ходити на роботу, не треба напружуватися це райське життя чого ще можна було бажати. Ось тільки погана дружина, як і раніше набридає зі своїми геніальними ідеями, пиляє як в минулі часи. Вона бажає окаянна, щоб мужик йшов на війну з визвольною армією зомбі, щоб він відірвав п’яту точку і що-небудь робив, ось тварюка! Фільм Так навіть краще (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це треба ж так невдало одружитися, щоб не тільки на роботу виганяла, але і на війну з такими милими і загалом, приємними істотами як ходячі мерці, яких наш лінивець вже встиг полюбити всім серцем за час нетривалого знайомства, ще б, адже для нього вони справжні герої.

Режисер: Тревіс Стівенс
Актори: Крістін Вудс, Грем Сіблі, Samuel Whitehill, Грейс Роу, Шейн Істен, Morgan Allyce Smith, Jeptha Storm, Джордан Пачеко, Leif La Duke, Бенжамін Майкл Марш

загрузка...