загрузка...


Молода і талановита дівчина по імені Жаклін Палмер є головною героїнею картини «Так, так і ще раз так». Вона – архітектор, який нещодавно зміг спроектувати модель дитячого крила місцевої лікарні. В цій лікарні і працює її молодий хлопець, Пітер Лоренцо. Парочка вже давно зустрічається, і Пітер вирішує запропонувати Жаклін скріпити їхню любов шлюбом. Дівчина відповідає взаємністю Пітеру, і незабаром настає день знайомства з його родиною. Жаклін в передчутті самого щасливого дня у їхньому житті, але все відбувається просто жахливо. Після цього кожен день став повторюватися, і Жаклін дуже злякалася того, що відбувається з нею кошмару.

Але з часом дівчина зрозуміла, що доля дає їй шанс на виправлення деяких помилок. Головна героїня фільму – симпатична дівчина Жаклін, працює архітектором. Вона закохана в Пітера, доктора, що працює в дитячому відділенні. Знайомство відбулося, коли дівчина представляла проект дизайну лікарні, в якій працює Пітер. Хлопцеві дівчина теж сподобалася, і вони почали зустрічатися. І ось настав той довгоочікуваний момент, коли Пітер зробив Жаклін пропозицію, пара почала підготовку до одруження.

Звичайно ж, потрібно підготуватися, як слід, однак не це хвилює дівчину, їй все ще не вистачає впевненості в правильності свого вибору. Фільм Так, так і ще раз так (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рон Олівер
В ролях: Відбиранням Різер, Антоніо Цупо, Шон Робертс, Елі Ліберт, Серджо Осуна, Нельсон Вонг, Кваси Томас, Джей Бразо, Кріс Готьє, Rita Luca

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress