загрузка...


У сімействі Рейнольдс з недавнього часу з’явилися серйозні проблеми, що відбилися на багаторічних, подружніх взаєминах. Джон і Еббі почали зустрічатися ще в шкільні роки і з тих давніх часів не розлучалися. Юнак, який грає в шкільній, футбольній команді, мріяв згодом стати професійним футболістом, присвятивши майбутнє побудови спортивної кар’єри. Дівчина виявляла великий інтерес до літератури і хотіла стати популярною письменницею. Однак багатообіцяючим планам не вдалося збутися, через певні обставини їхньої долі пішли іншою дорогою. Романтичні взаємини юної пари завершилися створенням спільної сім’ї, в якій незабаром народилася дочка.

З тих часів пройшли роки, дочка подорослішала і планує найближчим часом вийти заміж за кохану людину, чекаючи підтримки батьків в радісний момент. Немолоде подружжя із-за постійних конфліктів і сварок, що виникають на тлі відсутності взаєморозуміння і втраченої взаємної прихильності, приходять до висновку про необхідність офіційного розірвання шлюбу. Однак, дізнавшись про намір організувати весілля дочки, вирішують почекати з вчиненням такого вчинку, щоб не затьмарювати єдиній дитині самий радісний і відповідальний день. Батьки продовжують створювати враження благополучного сімейства перед оточуючими, активно включаючись в попередню підготовку до весільного торжества.

Час, проведений у спільних клопотах, дозволяє переглянути прийняті рішення, озирнутися на спільне минуле, в якому було безліч пережитих разом щасливих і сумних подій. Фільм Танець любові (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майк Рол
В ролях: Дженні Гарт, Фіона Врум, Корбін Бернсен, Джей Хіндл, вона Грауер, Ден Пейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress