Багато хто думає, що доля жінок не має особливої цінності, коли кулі летять над головою і йде повномасштабна війна між півднем і північчю. Але є такі жінки, що ризикують всім, кидаючись на порятунок поранених військових. Ця розповідь оповідає про події громадянської війни в Вірджинії 1861-1865 років. Описані події засновані на справжніх фактах. Місце дії – це, багатий готель у недалекому минулому, який з-за військових дій стає для головних героїнь фільму шпиталем. Дівчата-медсестри добровільно тут рятують життя багатьох поранених. Емма Грін і Марія Фінні теж медсестри. Їх доленосне знайомство відбулося в цьому храмі скорботи і болю.

Вони справжні патріотки своєї країни і з доброї волі опинилися в стінах лазарету. Але вони знаходяться по різні сторони військових дій. Одна підтримує південців, інша ж впевнена в істинність намірів сіверян. Здавалося, вони повинні зневажати один одного, але перебуваючи в місці, де всі рівні, і політичні переконання кожного не мають ніякого значення, їм доведеться примиритися зі своїми поглядами. У цей момент у лікарні виявляється черговий пацієнт, зовсім молодий з важким пораненням офіцер. Фільм Тара Реата (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тоді дівчатам доведеться об’єднати свої зусилля заради порятунку життя пораненого, і тоді вони зрозуміють значення істинних цінностей і всю безглуздість будь-якого справу, яка окроплений кров’ю молодих, і ні в чому невинних хлопців.

Режисер: Аль-Карретта
Актори: Аль-Карретта, Олівія Хеспе, Хлоя Бооенс, Деніел Кулі, Елізабет Качіа, Мелані Барсело, Пол Бріджер, Дженніфер Харві Френч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress