Фільм Татів будинок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода китаянка покинула свій будинок вже давно. Щоб створити свою сім’ю. Вона вивчилася, отримала гідну освіту. Це дозволило їй отримати хорошу роботу. Залишалося тільки вийти заміж за пристойного людини. І тут їй посміхнулася удача. Все склалося як не можна краще. Навіть результатом їх шлюбу стала чарівна дочка. Але невже не може все йде добре до останнього моменту. Чому життя, як у більшості людей, раптово обривається трагічним випадком? Смерть чоловіка стала непосильним ударом для жінки. Але горе лише посилилося, коли вона дізналася про те, що втрачає і власного даху над головою.

Юна вдова з маленькою дитиною на руках повинна знайти притулок в іншому місці. Для цього їй доведеться спробувати щастя в батьківському домі. А це дуже їй не до вподоби. Вся справа в тому, що її батько не відрізнявся особливою комунікабельністю. Він не йшов на контакт з людьми, тримався стороною і володів кепським характером. Вона думає, що з тих пір мало що змінилося. Можливо вона помиляється.

Щоб дізнатися, як батько відреагує на приїзд дочки, потрібно дивитися фільм. Все ж вони кровні родичі і повинні знайти один в одного розуміння. Фільм Татів будинок (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чжу Данину
В ролях: Ду Юйлу, Джонатан Кос-Рід, Чжу Данину


загрузка...