Хто з нас не мріяв хоча б на хвилину повернуться в минулі роки? Герою фільму Татові знову 17 Майку О Донеллу це вдалося. Він чудесним чином повернувся у свої 17 років і зміг виправити численні помилки, допущені раніше. На початку картини Майку 37 років, у нього двоє дітей-старшокласників і невдалий шлюб. Дружина збирається подавати на розлучення, тому Майклу доводиться жити в одного. Само собою, всі його думки лише про те, як чудово було б повернути час назад і почати все заново. Судячи з усього, небеса почули його молитви, так як одного разу ранком наш герой прокидається 17-річним підлітком.

Для початку Майкл посилено пояснює другові, що він ніякий не чужинець. Після того, як ситуація прояснюється, Майку вирішує влаштуватися в школу до власних дітей. Ставши справжньою зіркою серед однокласників, він усіма силами намагається налагодити стосунки з дітьми і стати для них справжнім вірним другом. Фільм Татові знову 17 (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Таким чином Майку вдається дізнатися, що він був недостатньо хорошим батьком. Можливо, це останній шанс для нього виправити численні помилки і відновити зруйновану сім’ю.

Режисер: Берр Стирс
В ролях: Зак Ефрон, Леслі Манн, Томас Леннон, Меттью Перрі, Стерлінг Найт, Мішель Трахтенберг, Хантер Перріш, Мелора Хардін, Брайан Дойл-Мюррей, Джим Гэффиган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress