Фільм Таємниця сестри (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі цієї історії стоять дві сестри близнючки. Їм вже по 30 років і кожна в житті пройшла не малий шлях. У одній, все склалося добре. Причиною тому служить улюблена сім’я у вигляді чоловіка і хороших дітей. Друга ж не володіла таким щастям. Вона самотня і судячи з усього, ситуація не скоро змінитися. Вибору просто немає, вона живе і намагається не опускати руки, сподіваючись знайти своє щастя. На жаль, цьому статися не судилося через швидких подій, абсолютно змінили загальне положення справ. Сестру, що була щаслива, вбивають. З невідомих причин, вона стала жертвою вбивці, якому вдалося втекти.

Щоб вирішити цю проблему і зловити винуватця, друга сестра вирішує зайняти місце померлої. Роблять це заради того, щоб вбивця зрозумів, що він помилився. Тепер, вона є принадою для людини, який явно має намір довести свою справу до кінця. Він навіть і не здогадується, що вбивство пройшло успішно, а на місці його жертви близнюк. Власне поки вона приміряє на себе сімейне життя, родичі вбитої шукають винуватця цього горя.

Справа явно непроста, ніхто з них ніколи не стикався з подібним. Благо події, зрушити з мертвої точки, адже вбивця незважаючи на всю підготовку, допустить помилку. Фільм Таємниця сестри (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Донн Дж. Віола
Актори: Маргарет Енн Флоренс, Донні Боас, Пола Абдул, Джош Вентура, Катрін Дайер, Девід Alexander Kaplan, Haley Rosenwasser, Тім МакАдамс, Adam Cole, Carly’Haynes


загрузка...