Життя дорослого чоловіка відрізняється від уявлень бешкетного хлопчиська. Необхідність утримувати сім’ю, заробляти достатню кількість коштів, оплачувати рахунки і забезпечити гідне майбутнє своїй дитині, всі ці проблеми встають перед Рейфордом. Він працює звичайним робітником, на місцевій фабриці їх невеликого містечка, а заробітку катастрофічно не вистачає. Список неоплачених рахунків зростає і можливості додаткового доходу не передбачається. Та ще й рабські умови праці не додають позитивних емоцій, а тільки вганяють у депресію.

Серед робочих давно назрівав конфлікт, зростаючі вимоги від керівництва, жахливі умови праці, мізерні зарплати. Все це призводить до виникнення збурень. Поступово працівники переходять від слів до справи і організовують масштабний мітинг. Масовий страйк недовго знаходиться в рамках мирного мітингу, і незабаром все виходить з-під контролю організаторів. Починаються масові заворушення, повний хаос і відсутність контролю призводять до загоряння. Наслідки величезної пожежі і переслідування з боку поліції змушують страйкуючих ховатися. І наш герой не виняток. Тепер фінансові проблеми здаються йому зовсім незначними, а минуле життя в колі своєї родини межею мечтании. Рейфорд переживає за свого неповнолітнього сина, якому потрібна чоловіча підтримка і приклад. Фільм Те, що ми бачили 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але так вважає тільки наш герой, його син набагато самостійнішою, ніж він думав. Хлопчик вирішує провести своє розслідування і знайти батька. Він мріє повернути його в сім’ю і виправити ситуацію. Чи вийде у нього?

Режисер: Трей Манчестер
В ролях: Ренді Райан, Джарретт Майєр, Шайні Салиерс Стайлз, Ной Маккарті-Забій, Джон Д. Карвер, Джордан Ходжес, Роджер Вів, Ерін Рафтери, Емма Томпсон, Брюс Спилбауэр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress