загрузка...


Людство постійно прагне реалізувати найнеймовірніші задуми, намагаючись внести в сучасне життя унікальні нововведення, що роблять існування більш цікавим, що не вимагає великих фізичних витрат. Наука стрімко розвивається, винаходячи нові технології, активно впроваджуються в повсякденне користування. Ельза-молода особа, звичайної медсестрою працює в міській поліклініці. Нещодавно вона з привабливим познайомилася чоловіком, який виявився талановитим вченим, присвячує масу зусиль спробам зробити нове відкриття, здатне уявлення змінити про навколишній світ.

Між Ніколою і Ельзою зав’язалися романтичні взаємини, і дівчина теж стала живий інтерес проявляти до наукових розробок свого бій-френда. Пізніше вона стала учасницею експериментів, що проводяться коханою людиною з метою створення штучного інтелекту. Чергове випробування дослідних зразків призвело до непередбачених, сумних наслідків. Вчений впав у глибоку кому, яка, за словами фахівців, може затягнутися на необмежений час.

Результатом роботи винахідника є робот Анна, яка закохана в Творця і має намір нашкодити людям, що знаходяться поблизу. Фільм Те, що ніхто не бачить (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Станіслав Токалов
В ролях: Євген Ткачук, Катерина шпіца, Арніс Ліцитіс, Андріс Кейшс, Юрійс Дьяконовс, Ієва Пуке, Еліна Дзелме

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress