загрузка...


Фільм «Тепло наших тіл» змінить ваше уявлення про зомбі і про силу людських почуттів. Головний герой картини – вельми незвичайний зомбі. На відміну від своїх нерозумних побратимів, він не втратив здатності мислити і щосили намагається згадати своє минуле. Поки йому вдалося тільки згадати, що його ім’я починалося на букву Р, тому він себе так і називає. Одного разу він зустрічає дівчину Джулії, яка відбивається від команди, що добиває людям прожиток. Замість того, щоб з’їсти Джулію, Р рятує її і вкриває в літаку, де у нього організовано житло.

Р намагається упокоїти дівчину і навіть видобуває для неї їжу. За допомогою р Джулії вдається втекти із захопленого зомбі міста і дістатися до бази. Тепер дівчина абсолютна впевнена в тому, що зомбі можна повернути до життя, але люди відмовляються в це вірити. Тим часом Р зауважує залишки розуму в інших зомбі і організовує команду, яка повинна донести людям, що зомбі не потрібно знищувати. Фільм Тепло наших тіл (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Р чекає нелегка місія – переконати людей, що колись постраждалих від нападів зомбі в тому, що зомбі зцілюються і незабаром стануть повноцінними живими людьми. Допомогти їй у цьому зможе тільки Джулія, яка і сама помічає зміни, що відбуваються в світі.

Режисер: Джонатан Левін
В ролях: Ніколас Холт, Тереза Палмер, Анали Тіптон, Роб Кордри, Дейв Франко, Джон Малкович, Кору Хардрикт, Деніел Риндресс-Кей, Вінсент Леклерк, Кліффорд ЛеДюк-Вайанкур

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress