Фільм Термін життя (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Герой фільму «Термін життя» Нік є справжнім генієм. Чоловік продумує, до найдрібніших подробиць, вдалі схеми пограбування, які потім він продає злочинцям за досить непогані гроші. Всі були раді співпрацювати з ним, адже його ідеї були геніальними і успішними. Але в одну мить все змінилося. Дуже високопоставлені люди вирішили підставити чоловіка. Замовник Алехандро купив у Ніка схему пограбування, при виконанні якої він отримав смертельне поранення. Для головного героя це стало великою проблемою, адже батько вбитого злочинця був дуже значущим кримінальним авторитетом.

Тепер він мріє помститися за смерть свого сина. Геніальний стратег прекрасно усвідомлює, що йому залишилося жити трохи. Він думає про те, як забезпечити майбутнє своєї улюбленої дочки Кейт, яка цілими днями веселиться на вечірках разом з друзями. Чоловік страхує своє життя на дуже пристойну суму. Якщо з ним щось трапиться, то молода дівчина отримає гроші і не буде ні в чому не потребуватимуть. Фільм Термін життя (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ніку здавалося, що він все продумав деталі, але, не врахував того, що страховка буде діяти тільки через 21 день. Весь цей час йому треба ховатися від бандитів і продажних поліцейських.

Режисер: Пітер Біллінгслі
В ролях: Джон Фавро, Хейлі Стайнфелд, Джонатан Бенкс, Тараджі П. Хенсон, Вінс Вон, Аннабет Гіш, Білл Пекстон, Терренс Ховард, Мануель Рульфо, Хорді Молья


загрузка...