Під простим, але милою назвою «Ти, мій будинок», ховається воістину приголомшливий фільм про самому добром, теплом і самому щирому почутті на світі. І нехай тут грають актори без світових імен та творчих досягнень, але, ті почуття, що вони зуміли передати з екранів, часто не можуть передати навіть самі знамениті американські актори. І нехай навіть хтось скаже, що сюжет не новий, чоловік і жінка зустрічають один одного, закохуються, одружуються… так, сюжет не новий, він – вічний, і, як це часто буває в житті, не позбавлений своєї трагедії.

Лейла знаходить справжнього чоловіка, який став для неї опорою і кам’яною стіною, а Іскандер — ніжну, наче дитина, дівчину, яка зуміла розтопити черстве серце і допомогти забути дитячі образи і страхи. Це історія про настільки сильною і всепоглинаючої любові, що мимоволі замислюєшся, а не казка це? Але ця казка з сумним кінцем. Дівчину наздоганяє невиліковна хвороба, і вона може або лежати в лікарняній палаті, або зібрати всі сили і всю волю і спробувати прожити найяскравіші моменти свого життя разом з коханою людиною.

Зрештою, вона вмирає, але останні її дні були сповнені турботою і любов’ю. Вона вмирає, але вмирає щасливою. Фільм Ти, мій будинок (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Озджан Деніз
В ролях: Озджан Деніз, Гизем Денизджи, Rafi Emeksiz, Фахрийе Эвджен, Озай Фехт, Гюнеш Хаят, Зейнеп Ендер Айг, Теоман Кумбараджибаси, Волга Соргу, Борис Яльчин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress