Фільм Ти один (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Ти один» (Escape Artist) — фільм про молоду людину, розумну, творчу і всебічно обдаровану. Він бачить багато звичних для більшості людей речі в своєму неповторному світлі, в основному-негативному. Особливо це стосується суспільних і політичних проблем сучасності. Намагаючись дати вихід своїм думкам, головний герой створює блог в соціальних мережах і сміливо викладає в ньому все найпотаємніше. Дивно, але факт — його записки знаходять живий відгук у багатьох молодих людей і, схоже, назріває народження нового нігілістичного громадського руху. Силу інтернету не можна недооцінювати нікому!

У самому осередку сюжету виявляється звичайнісінький молодий чоловік, який розчарувався в суспільстві і політиці. Головний герой вирішує завести в соціальних мережах власний блог. У ньому він ділиться своїми спогадами з важкого дитинства, а також думками, які приходять йому в голову. Сам того не бажаючи, наш герой примудрився утворити цілий революційний рух.

У соцмережах у нього з’явилося маса прихильників, які рішуче налаштовані на зміни свого життя, при чому найрадикальнішими методами. Фільм Ти один (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Only Now Existing
Актори: Алекс Міллер, Грант Ліффман, Бріанна Келлум, Кевін Калібер, Захарі Хевн


загрузка...